BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 10201443
nr 1020 1443
Ljusstakar
Ett par, nysilver, 20-tal, höjd: 19 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 februari 2016
kl 19:30:14
22/2 07:34:03
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.